KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collage 13967654
nr 1396 7654
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
collage + gravyrer, 1 + 5 delar, mapp. Signerade. Numrerad 97/150. Oramade lösa blad, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:13:49
10/5 14:35:55
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson